your space

Stabilizačné cvičenia pre silu a rovnováhu

Naše stabilizačné cvičenia sú zamerané na posilnenie posturálneho svalstva, ktoré zabezpečuje stabilitu a správne držanie tela.

Význam stabilizačných cvičení pre každodenný život

Stabilizačné cvičenia hrajú kľúčovú úlohu v našom každodennom živote tým, že posilňujú posturálne svalstvo, ktoré je uložené hlbšie pri osi tela. Tieto svaly sú zodpovedné za udržiavanie rovnováhy a stability, čo je nevyhnutné nielen pri športových aktivitách, ale aj pri bežných činnostiach, ako je chôdza alebo zdvíhanie predmetov. Pravidelné cvičenie stabilizačných cvičení vám pomôže zlepšiť držanie tela, znížiť riziko zranení a zvýšiť celkovú pohybovú schopnosť.

Ako stabilizačné cvičenia pomáhajú zlepšiť športový výkon

Pre športovcov sú stabilizačné cvičenia neoddeliteľnou súčasťou tréningového plánu. Posilnenie hlbokého svalstva zlepšuje koordináciu a kontrolu nad telom, čo vedie k efektívnejšiemu a bezpečnejšiemu pohybu. Či už ste bežec, cyklista alebo hráč tímových športov, stabilizačné cvičenia vám pomôžu dosiahnuť lepšie výsledky tým, že zvýšia vašu silu a odolnosť voči zraneniam.

Stabilizačné cvičenia a prevencia bolesti chrbta

Jedným z najčastejších problémov, s ktorými sa stretávajú ľudia rôzneho veku, je bolesť chrbta. Táto bolesť často pramení zo slabého hlbokého svalstva, ktoré nedokáže dostatočne podporiť chrbticu. Stabilizačné cvičenia, zamerané na posilnenie týchto svalov, môžu efektívne predchádzať bolestiam chrbta a zlepšiť celkovú pohodu. Pravidelným cvičením môžete získať lepšiu kontrolu nad svojím telom a zmierniť alebo úplne odstrániť bolesť chrbta.

Rezervácie

Skupinové tréningy

Rezervácie na skupinové tréningy

Our consultation is always in sync with your strategy

Je možné si stihanuť mobilnú aplikáciu alebo použiť náš online rezervačný systém.

your space

Ďalšie služby ktoré ponúkame

Osobné tréningy

Osobné tréningy

Vyskúšajte tréningy od naších osobných trénerov

Joga
Joga

Relaxačné a zároveň akčné tréningy Jógy

Baby Space

Priestor a pohybovo kognitívny koncept vytvorený s láskou pre našich najmenších