your space

Význam Physiofitness pre zdravie a pohyb

Physiofitness je cvičenie založené na vedeckých poznatkoch anatómie a fyziológie ľudského tela. Zameriava sa na diagnostiku, prevenciu a terapiu porúch pohybového aparátu.

Individuálny prístup v Physiofitness

V našom centre Your Space poskytujeme individuálny prístup ku každému klientovi. Naši odborníci vykonajú detailnú diagnostiku a pripravia personalizovaný cvičebný plán, ktorý zohľadňuje vaše potreby a ciele. Cieľom je nielen zmiernenie bolesti, ale aj zlepšenie celkovej pohybovej schopnosti a prevencia budúcich problémov.

Výhody Physiofitness pre športovcov

Pre športovcov je Physiofitness kľúčovým nástrojom na zlepšenie výkonu a prevenciu zranení. Posilnením a stabilizáciou kľúčových svalových skupín sa zvyšuje efektivita pohybu a znižuje riziko zranení. Naši špecialisti vám pomôžu identifikovať slabé miesta a pracovať na ich posilnení, čo povedie k lepším športovým výsledkom.

Physiofitness a rehabilitácia

Physiofitness je neoceniteľným nástrojom pri rehabilitácii po úrazoch alebo operáciách. Pomáha obnoviť funkčnosť postihnutých častí tela, zlepšiť rozsah pohybu a posilniť oslabené svaly. V našom centre poskytujeme odbornú starostlivosť a podporu počas celého procesu rehabilitácie, aby ste sa čo najskôr vrátili k plnej pohybovej schopnosti.

Rezervácie

Skupinové tréningy

Rezervácie na skupinové tréningy

Our consultation is always in sync with your strategy

Je možné si stihanuť mobilnú aplikáciu alebo použiť náš online rezervačný systém.

your space

Ďalšie služby ktoré ponúkame

Osobné tréningy

Osobné tréningy

Vyskúšajte tréningy od naších osobných trénerov

Joga
Joga

Relaxačné a zároveň akčné tréningy Jógy

Baby Space

Priestor a pohybovo kognitívny koncept vytvorený s láskou pre našich najmenších